KredītsAtceraties, ka agrāk, paņemot kredītu, bija jāparmaksā nežēlīgi lielus procentus? Joprojām domājat, ka nekas nav mainījies? Mēs pateiksim, ka tie melnie laiki ir pagājuši un ir sākusies jauna ēra! Toreiz vēl nebija izdomāta tāda lieta kā ātrais bezmaksas kredīts, kura procentu līkme ir 0%. Atmetiet visas šaubas par to, ka kredīts ir kaut kas šausmīgs. Mēs iemācīsim Jūs izmantot to pareizi un tas kļūs par Jūsu glābēju un draugu.


Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
SMScredit.lv SMScredit.lv Pirmais ātrais aizdevums Latvijā. Saņemiet kredītu pirmajā reizē jau līdz 300 eiro pavisam bez maksas. 15 minūtēs Jūsu kontā tiks pārskaitīta vēlamā summa.

Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums izdarīt pareizās izvēles un rīcības, kuras novedīs Jūs līdz augstākam materiālam līmenim. Mūsu interesēs ir tas, lai katrs mūsu apmeklētājs būtu pilnībā informēts par kredītiem un tā iespējām.

Tātad, kas ir kredīts, ir zināms katram. Bet, ne katram ir zināšanas par to, kā to pareizi pielietot, lai netērētu liekos līdzekļus un pat lai gūtu ienākumus no tā.

Pirmkārt, ir jāizmet no galvas tādu domu, ka kredīts domāts tam, lai izvilktu no Jums visu Jūsu naudu. Paskatoties plašāk, var saprast, ka var rīkoties tā, lai aizdevējs no Jums iegūtu daudz mazāk, nekā tas ir iespējams. Galvenais ir sekot trim nosacījumiem:

  • 1. Pirms kredīta ņemšanas, Jums rūpīgi ir jāizstrādā plāns, kā rīkoties ar saņemtajiem līdzekļiem. Piekritiet, ka iztērēt visu naudu vienā dienā būtu ļoti muļķīgi. Jums labi ir jāizvērtē situācija, kurā Jūs atrodaties, izplanot visu tā, lai Jūs atkal neizjustu naudas trūkumu.
  • 2. Kad saņemāt naudu, nevajag uzreiz priecāties un iet to visu iztērēt, iedomājieties, ka ar Jums var notikt kaut kas neparedzēts. Vienmēr turiet kaut 50 eiro makā.
  • 3. Vienmēr atgrieziet kredītu laikā, lai nebūtu lieku problēmu un pārmaksu. Bet, sekojot pirmiem diviem punktiem, Jums nebūs jāuztraucās, ka “Rīt ir jāmaksā kredīts! Ko man tagad darīt?”.

Sekot šiem nosacījumiem ir ļoti viegli, galvenais atcerēties, ka nauda ir jāatdod atpakaļ laikā.

Pats patīkamākais, protams, ir nepārmaksāt ne santīmu par paņemto kredītu. Domājat, ka tas nav reāli? Jūs maldaties. Jau vairākas kompānijas Latvijā piedāvā bez procentu kredītu. Paņemot to, Jums nebūs jāparmaksā nekas. Iedomājieties, ka Jums pēkšņi ir vajadzīga summa līdz 300 eiro, Jums tās nav, bet Jūs zinat, ka pēc trim dienām saņemsiet algu un Jūs mierīgi varēsiet atmaksāt aizdevumu. Tad kāpēc nepaņemt ātro kredītu?

Tomēr, ja Jūsu alga nav tik liela, lai iztērētu uzreiz 300 eiro, jūs varat atlikt 100Ls vienā mēnesī un pēc tam paņemt citu ātro bezmaksas kredītu, lai atmaksātu iepriekšējo. Šajā gadījuma, mēs pat ieteiktu izmantot CreditON piedāvājumu. Aizņemoties no CreditON nepieciešamos 215 eiro, Jums būs jāatmaksā bez procentiem. Šajā gadījumā Jūs pat nopelnat naudu uz kredītiem.

Jūs varat izvēlēties vienu no labākiem aizdevējiem, savu plānu realizēšanai. Katrs no tiem piedāvā dažādas pirmā kredīta summas. Izvēlieties tādu, kuru spēsiet atmaksāt.
Atcerieties, ka paņemot aizdevumu, Jums tas ir jāatgriež atpakaļ pēc noteikta laika. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot visas iespējas, kā izmaksāt!